Startovné


Pro rok 2024 opět otevíráme 310 registrací.

Základní startovné 25.200 Kč / 1.077 € včetně DPH pro jeden tým.
Dne 1/11/2024 v 11:00 bude na stránkách www.vltavarun.cz spuštěna registrace do závodu.
Obsah startovního balíčku najdete ZDE.


Předregistrace

Jako každý rok pro vás máme také možnosti předregistrace.

Komu je předregistrace pro Vltava Run 2024 určena?

Věrnostní program pro týmy, které s námi běží od 1. ročníku (2014) opakovaně každý rok. Týmy budeme osobně kontaktovat.

Firemní startovné.

Předregistrace je podmíněna uhrazením startovného do 30. 10. 2023, v opačném případě bude registrace uvolněna pro registrace 1. 11. 2023.

Registrace

Registrace bude obsahovat povinné údaje týmu a otázky týkající se pravidel závodu. Pro úspěšnou registraci je nutné správně uvést všechny odpovědi. Úspěšná registrace bude potvrzena mailem, který bude obsahovat i platební instrukce. Na zaplacení máte 5 pracovních dní od registrace (včetně dne registrace). Správa týmu, tedy i možnost dělat jakékoliv změny, bude kapitánům zpřístupněna po připsání startovného na účet Vltava Run.

Všechny v daném termínu neuhrazené registrace budou postoupeny týmům ve waitinglistu (WL). Do waitinglistu budou automaticky zařazeny všechny nadlimitní registrace. Waiting list bude dostupný na webu závodu ihned po naplnění registrací a bude průběžně aktualizovaný. V první fázi budou uvolněna místa po duplicitních registracích, další místa budou případně uvolněna až po uplynutí termínu pro úhradu startovného.

Co bude registrace obsahovat?

A) Povinné údaje

  • jméno, příjmení, mobilní číslo a emailová adresa kapitána týmu (hlavní kontaktní osoba týmu)

  • jméno, příjmení, mobilní číslo a emailová adresa zástupce kapitána týmu (druhá kontaktní osoba pro organizátory)

  • název týmu

B) Otázky - vždy jedna odpověď správná

Otázky se týkají závodu Vltava Run 2024. Každá otázka má tři možnosti odpovědí a pouze jedna odpoveď je správná. Jestli napoprvé nezvolíte správnou odpověď, můžete se opravit. Registrace bude možná pouze po správném zodpovězení všech otázek v registraci. Počet otázek bude znám až v den registrace.

Firemní startovné

Firemní startovné je omezená nabídka pro ty z vás, kteří by rádi spojili jméno své firmy se závodem Vltava Run a zároveň se nechtějí spoléhat na registrace 1. 11. Firemní startovné můžete registrovat pouze písemně na e-mail teambuilding@vltavarun.cz. Tato nabídka je platná do 30. 10. 2023. Obsah startovního balíčku pro firemní týmy.

Závod pojistila Kooperativa