Květa, Míša, Láďa, Jája a Barney, aneb je nás pět. Tahle parta pro vás připravuje závod od A po Z a snaží se vám každý rok doručit nezapomenutelný sportovní zážitek.


Květa

Pani řídící a osoba, která přivedla Vltava Run k životu. Květa stála u první mapy prvního úseku a od té doby je srdcem, tělem i duší celého závodu. Možná není navenek slyšet jako jiní členové týmu, ale bez ní byste se na start nepostavili.

Míša

Energická slovenská krev, pro kterou je každý problém výzva. Míša sice u zrodu Vltava Runu nebyla, o to větší je dnes srdcař. Je hnacím motorem a buldozerem překážek, které se nám čas od času postaví do cesty. Řeší hlavně produkční stránku závodu a je osobou číslo jedna pro naše partnery.

Láďa

Náš technický guru a pravá ruka produkce. Oběhává trasu, abyste měli správná *.gpx data, má pod palcem technické věci od správné funkčnosti webu po rozesílání newsletterů, je styčný důstojník vašich týmů a připraven zvednout telefon ve dne v noci (dobře, od 10.00 do 18.00 ;)). Navíc je to ten největší kliďas na světě a nic ho nerozhází, což se v partě plné žen velice hodí.

Jája

Mistryně komunikace a organizace, to je naše Jája. Je prvním kontaktem pro média a má na starost komunikaci našich partnerů, kde je jejím hlavním posláním spokojenost obou stran a hlavně přínos pro všechny účastníky závodu. A co víc, odmalička žije přímo nad řekou Vltavou, takže je jejím čistokrevným odchovancem!

Závod pojistila Kooperativa