10. ročník nadačního běhu Wings For Life World Run se řítí!

Už 7. května se celý svět již po 10. za sebou zvedne a vyběhne pro ty, kteří nemohou.

Ať už běháte o samotě, nebo ve skupině, tento závod si nejen užijete, ale také pomocí pohybu uděláte dobrý skutek! A to je ten nejhezčí pocit. :) K účasti vám stačí pouze registrace, mobilní aplikace a sluchátka.

  • - Díky aplikaci můžete běžet kdekoliv po světě! Ale jestli nechcete běžet sami, přidejte se k některému z organizovaných App Runů, které naleznete v aplikaci.

  • - Celý svět vyběhne ve stejný moment, v Česku se startuje 7. května ve 13:00.

  • - Vy sami si určíte, kolik kilometrů poběžíte. Cílovou rovinkou sice neproběhnete, ale za to tu máme Catcher Car = Auto, které „za vámi vyjede“ a snaží se vás dohnat. Až se tak stane, závod pro vás končí.

Nadační běh Wings For Life World Run Běhá běžíme všichni pro dobrou věc, 100 % ze startovného putuje přímo nadaci Wings For Life, která se zabývá léčbou poranění páteře. Úraz, při kterém se poraní páteř, je bohužel realitou nejen ve sportovním, ale i běžném životě. Až 50 % zranění se děje při autonehodě.

REGISTRUJTE SE PRÁVĚ TEĎ! Zajímá vás, jak se na závod připravit? Veškeré informace a užitečné tipy najdete na stránkách redbull.cz.

A aby toho nebylo málo, máme pro vás SOUTĚŽ!

Být běžcem Vltava Run nese kromě zážitků také spoustu výhod – a tohle je jedna z nich! Soutěžíme o pořádný adrenalinový zážitek a to o 2 LETY S FLYING BULLS – aneb Red Bull vám opravdu dá křídla! Co pro to musíte udělat?

  • Být mezi přihlášenými na Vltava Run

  • Zaregistrovat se na běh Wings For Life World Run

  • Přidat se do týmu Vltava Run v rámci aplikace World Run

Odměníme jednoho nejlepšího běžce a jednoho náhodně vylosovaného běžce.

Hodně štěstí!