BEZPEČNÁ JÍZDA S KOOPILOTEM 

Soutěž s Kooperativou

Víme, že bezpečnost na silnici je klíčová – proto jsme si pro vás na letošní ročník Vltava Runu připravili řidičskou soutěž. 

Jak se do soutěže zapojit

Jezděte během celého závodu bezpečně a získejte odměnu! Stáhněte si aplikaci KOOPILOT, zadejte promo kód VLTAVARUN a sbírejte body. Aplikace zaznamenává a vyhodnocuje každou jízdu a podle toho, jak řídíte, vypočítává skóre řidiče. Kromě toho v aplikaci najdete i podskóre za: rychlost, zrychlování, brzdění, zatáčení a mobil (tedy konkrétně jeho (ne)využívání během jízdy).

Do soutěže se můžete postupně registrovat už od začátku dubna. Odkaz ke stažení aplikace najdete níže na této stránce.

Soutěž samotná pak probíhá v týdnu od 6. 5. 2024 do 12. 5. 2024.

V tomto termínu musí každý soutěžící zaznamenat v aplikaci KOOPILOT minimálně 5 jízd.

Ze všech uživatelů, kteří dosáhnout v aplikaci skóre 95 – 100 bodů, vylosujeme 4 výherce.

Výsledky se dozvíte do 31. 5. 2024.

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

O co se soutěží

 • 1. místo: Roční cestovní pojištění pro celý svět v hodnotě 5 700 Kč

 • 2. místo: Roční cestovní pojištění pro Evropu v hodnotě 1 000 Kč

 • 3.–4. místo: Balíček reklamních sportovních předmětů

Bezpečně na trati i na silnici s Kooperativou: užijte si závod s radostí i respektem k okolí

Kdo má už za sebou alespoň jeden ročník závodu Vltava Run, dá nám za pravdu, že při něm nehrají prim pouze běžecké výkony. Stejně důležité jsou přesuny autem. V okolí trati (a někdy i přímo na ní) prosviští stovky týmových aut s cílem být včas na místě předávky. A co si budeme povídat, často je to o nervy. Každopádně je ale potřeba vždy myslet na bezpečnost všech účastníků. Jak na to?

 1. Plánování, plánování, plánování: Doporučujeme opravdu důkladně prostudovat propozice závodu. Dopředu si prohlédněte všechny své předávky na mapě a mapu neodkládejte ani při závodu samotném. Jak se říká: „Dvakrát měř, jednou řež.“ Vše naplánujte a raději si i sepište, abyste ani během závodu neztratili přehled a nemuseli improvizovat.
   

 2. Správný výběr vozu: Pravidla Vltava Runu jsou jasná – na jeden tým si smíte zvolit jednu z těchto kombinací vozidel: 

  • 3× osobní 5místné auto, 

  • 2× 7–9místné auto, 

  • 1× osobní 5místné auto a 1× 7–9místné auto.

 3. Hlavně v klidu: My víme, tohle se lehko řekne. Ale vážně, zběsilá jízda autem na předávku opravdu nestojí za riziko úrazu. Takže nádech, výdech a podle pravidel silničního provozu. Navíc když budete po dobu závodu jezdit bezpečně, můžete vyhrát roční cestovní pojištění. Stačí si stáhnout aplikaci KOOPILOT a zadat v ní promo kód VLTAVARUN. 

 4. Když se něco semele: I tady platí pravidlo zachovat klid. Postupujte podle typu defektu na vašem nebo i cizím vozu. Kdybyste si nevěděli rady, mrkněte na koop.cz/reseni-dopravni-nehody. V tom adrenalinu se vám mohou splašit nervy, ale zkuste je držet na uzdě. Jste tým a ten si pomáhá. Když se vyřadí jedno auto, máte přeci ještě to druhé, někdo dokonce i třetí.

ČTĚTE BLOG BEZPEČNOST MÁ ZELENOU OD KOOPERATIVY 

Průšvihy a nejrůznější zlomové životní situace jsou hlavní náplní naší práce. Proto také víme, jak mnohým trablům předejít. A právě o tom je náš blog Bezpečnost má zelenou. Přináší praktické tipy, jak životem procházet bezpečněji. Vydejte se s námi po zelené.