Startovní sety 2024
Vždycky něco navíc!

Najdete klasiky, jako jsou startovní čísla či trička, ale také mnoho dárků a vychytávek od našich partnerů. Tak co, jdeme na to? 

STARTOVNÍ ČÍSLA

Připomínáme, abyste si je rozdali podle poslední rotace (rozřazení na úseky 25. - 36.) s tím, že poslední úsek má bílé číslo s čipem!

ID PÁSKY A PROHLÁŠENÍ O ÚČASTI V ZÁVODU

Které musí podepsat všichni členové týmu a odevzdáte jej na startu při prezenci na Zadově. Bez toho nebudete vpuštěni na start.

ROČNÍKOVÁ CRAFT TRIČKA

Bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila…zpívali už Včelí medvídci a my úplně souhlasíme! Dostanete ty velikosti, co jste si zadali. Kdyby se náhodou stalo, že by vám tričko nebylo a chtěli byste jinou velikost, tak se za námi stavte při prezenci na Zadově, třeba se nám povede ho vyměnit za padnoucí :-) Upozorňujeme, že toto se týká jen triček s #VLTAVARUN na zádech. Trika s vlastním potiskem neměníme. 

PARKOVACÍ KARTY

Bez nich nebudete vpuštěni na parkování u předávek a hlavně v cíli!

Na kartu nezapomeňte napsat číslo na řidiče, to je fakt strašně důležitý! Kdyby náhodou jsme vám potřebovali volat, že auto někoho blokuje…což se určitě nestane, ale tak pro jistotu, děkujeme! 

SAMOLEPKA VLTAVA RUN

Každé auto by mělo být označeno velkou vltavaruňáckou samolepkou - ať víme, kdo k nám patří a můžeme se cestou zdravit!

ODPADKOVÝ PYTEL

Na každé auto dostanete dva pytle na odpadky - ať jediné stopy, které po nás ve vltavské krajině zůstanou, jsou ty z běžeckých bot.

ODMĚŇ SE

FIDORKA, TUC, BEBE, FIGARO, HALLS, KOLONÁDA, MILKA, TATRANKA, 7DAYS, CROISSANT, OREO…ať cestou nestrádáte! 

VOŇAVÉ OSVĚŽENÍ

Balíček sprchových gelů Radox a deodorantů značky Rexona pro každé auto, pánské i dámské. Ocení 5/5 spolucestujících. :-)

VLASOVÁ KŮRA

Dodejte vlasům hydrataci, výživu a regeneraci s kondicionérem od Tomas Arsov! Když už vlasy dostanou zabrat, tak ať to není zas tak moc :-)

MIKRONUTRIENTY

Jednodenní dávka Magnesia nebo Ultra imune C od Pillar Performance, ať posílíte tělo a hezky se vám ve spánku regeneruje!

LEROS COLD BREW ČAJ

Na každé auto - ať máte cestou co pít :-)

…A DALŠÍ

Pokud vám něco z uvedeného chybí, napište na kralova@vltavarun.cz a vyřešíme!
Součástí startovního setu v letošním roce nejsou tištěné PROPOZICE, protože ty budou pouze v elektronické podobě - nezapomeňte si je stáhnout z kapitánské sekce. Obsahují popisy tras včetně profilu, povrchu a QR kódů tras pro běžce i pro auto. Všechny důležité informace o celé trase hned po ruce!