Vyražte za zážitky s Karavany Česko

Láká Vás dovolená v karavanu? Chtěli byste si udělat roadtrip po Česku nebo Evropě?

Přijďte si prohlídnout vůz, který nám společnost Karavany Česko zapůjčila na celou dobu trvání akce Vltava Run. Vůz vyráží společně s vámi ze startu a bude na vás čekat v cíli závodu.

Karavany Česko je jedna z největších půjčoven obytných vozů v ČR. Vozy pronajímá zcela vybavené, takže vám stačí sbalený batoh s nejdůležitějšími věcmi a dobrodružství může začít! Ve vozech naleznete od kempingového vybavení, grilu, cyklistických kol, přes čisté ložní prádlo, ručníky, až po plně vybavenou kuchyň s plynovým sporákem.

Evropa na dlani

Jako jediná společnost v Evropě vám nabízí kromě jiného pronájem formou one-way, tedy z místa na místo v rámci celé Evropy. Jak to funguje v praxi? Chcete-li procestovat sever Evropy, ale nechcete trávit dny přejezdem do Norska, vyberete si vyzvednutí vozu v Oslu a společnost vám vůz přistaví přímo na letiště. Vrátit jej pak můžete téměř kdekoli. Možností kombinací je nepočítaně.

Karavany Českou jsou také průkopníkem pronájmů obytných vozů na Kanárských ostrovech, kam své vozy poprvé přivezla na podzim roku 2021. Akce měla dvě sezóny velký úspěch, proto i letošní podzim a zimu budou klienti moci strávit na Tenerife či jiném z mnoha ostrovů.

Objevte kouzlo karavaningu v létě u moře či v zimě na lyžích a procestujte Evropu s Karavany Česko!