AKTIVITY NA STARTU A V CÍLI

Na co určitě nezapomenout a na co se těšit?

Je to tady! Už v pátek se vidíme na startu a potom po 360 km v nohách, stovkách ujetých kilometrů a nespočtu zážitků se potkáme vítězoslavně v cíli!

PREZENCE a TRACKER

Již tradičně probíhá v pátek před závodem, tedy 10. 5. od 16 do 21 hodin, prezence všech týmů. Najdete nás snadno, budeme v krásných modrých stanech na míru dělaných od REDX :-) 

Připravte si formulář “Prohlášení o účasti v závodě” podepsaný všemi členy týmu, který na místě odevzdáte. Formulář vám dorazil ve vašem startovním setu, najdete jej případně i v kapitánské sekci k vytištění.

V sobotu se 15 minut před vaším plánovaným startem stavte u stánku s trackery, kde za zálohu 500 Kč (prosíme přesně jednu Němcovou!) dostanete kouzelnou krabičku, díky níž budete v naší VR appce vidět, kde kdo na trati je a kdy ho můžete očekávat na předávce. Vidět vás budou moci i kamarádi a rodina fandící z domova. 

Trackery jsou letos povinnou výbavou a každý běžec jej musí mít u sebe!

Při prezenci si za celý tým vyzvedněte příděl pramenité vody Rajec a koláčky od PEKÁRNY KABÁT.

STARTOVNÍ BRÁNA

Při páteční prezenci využijte unikátní příležitost a nechte se jako tým zvěčnit na startu - porovnat si to můžete s fotkou v cíli, schválně, na které fotce se budete cítit líp? 

OPÉKÁNÍ ŠPEKÁČKŮ

V centru všeho dění bude letos otevřený oheň (ano, i hasiči na místě budou!) a možnost opečení špekáčků od Naše maso s chlebem od Esky. Bude i stánek s něčím na zub, ať nemusíte po příjezdu na Zadov rychle hledat nějaké otevřené občerstvení :-) 

MERCH STAN

Vedle stánku s trackery již tradičně najdete náš MERCH stan s širokou nabídkou vltavaruňáckých předmětů. Trička, magnetky, skleničky, kšiltovky, čelenky, brýle...a další za super ceny!

Však víte, jak to chodí - vyberte si a my vám to ochotně směníme za hotovost.

Pokud to půjde a bude z čeho brát, můžete si nechat vyměnit tričko, které je vám malé, velké nebo jinak nepadnoucí. Jedinou podmínkou je, že jste si neudělali personalizovaný potisk - ty měnit bohužel nejde. 

BĚŽECKÉ VYBAVENÍ 

Pokud doma zapomenete kus oblečení či vybavení, žádnou paniku. CRAFT bude připraven! K prodeji bude vybavení CRAFT, SILVA, HAGLÖFS, novinky z běžecké kolekce na silnici i do trailu. Navíc si zde můžete vyzkoušet běžecké boty! Na stánku budou k zapůjčení i čelovky SILVA - kdo dřív přijde, ten dřív svítí.

Připravena bude odpočinková zóna a CRAFT bed zone.

Prodej bude i v cíli, kde případně vrátíte zapůjčené čelovky.

CAFE RESERVA & ČAJE LEROS

Jak na startu, tak v cíli jistě oceníte stánek s čerstvou kvalitní kávou připravenou zkušenými baristy. Rádi vám nachystají i čaj LEROS nebo Dilmah.

Ke kávě, čaji nebo jen tak budou připravené různé dobroty, třeba FIDORKA, TUC, BEBE, FIGARO, HALLS, KOLONÁDA, MILKA, TATRANKA, 7DAYS, CROISSANT, OREO. 

TEJPOVÁNÍ

Na pátek na start a neděli do cíle se podařilo zajistit fyzioterapeuty, kteří se starají o vrcholové a profesionální sportovce. Budete tak v dobrých rukou! Společná iniciativa Rehabilitačního centra ESTEVA a Kine-MAXu bude zaměřená na poskytování zdravotní podpory, včetně následujících benefitů:

  • Bezplatná konzultace s fyzioterapeutem ohledně zdravotního stavu, včetně vyšetření a doporučení následného postupu

  • Možnost tejpování zdarma, která může významně přispět k lepšímu výkonu, regeneraci a minimalizaci rizika zranění

  • Pokud to čas dovolí a nevzniknou dlouhé fronty zájemců, jsou specialisti připraveni nabídnout rozšířené ošetření nebo speciální přípravu na závod pro jednotlivé závodníky.

ROZLOŽENÍ CÍLE

Pro letošní rok jsme cíl trošku přeorganizovali, aby měli všechny aktivity dostatek místa, z podia jste měli hezký pohled na řeku a vytvořila se centrální chill-out zóna se stánky s občerstvením. V cíli nebude chybět DJ od Red Bull a naši dva sympatičtí moderátoři - Radek Hrdina a Jirka Vondra. 

CÍLOVÁ ROVINKA

Záverečných 100 m si doběhnete společně jako jeden tým s krásnými ručně dělanými (děkujeme Fakultě dřevařské a lesnické ČZU!) medailemi na krku - vyzvednete si je po seběhu z cyklostezky za železničním mostem před cílovou rovinkou. Společně pak protnete cílovou pásku a my vás u toho zvěčníme na cílové fotografii. Nezdržujte se ale v prostoru brány příliš dlouho, ať stejný servis můžeme dopřát všem týmům :-) 

Až po doběhu rozdýcháte cílovou euforii, skočte si na molo od Povodí Vltavy a nechte se vyfotit profi fotografem týmově na památku, s nápisem Vltava Run a řekou za zády. 

NEZAPOMEŇTE NA PRODUKCI

Hned po doběhu se nezapomeňte zastavit ve stánku produkce, kde nám vrátíte karabinu s číslem z medailí a tracker. Za vrácenou zálohu 500 Kč můžete směle pokračovat do stánku s Vltava Run merchem a dokoupit si něco z Vltava Run kolekce nebo náhradní tričko :-) 

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

Vyhlašovat budeme jako již tradičně 3 kategorie: týmy 9-12, 6-9 a ženské týmy. Vyhlášení je v plánu zhruba v 18 hodin, záleží na tom, kdy nám ocenění doběhnou do cíle. A samozřejmě vyhlásíme po doběhu všech čtyřkových týmů i první 3 týmy ze ČTYŘKY! 👍

FOODCOURT

Letos to v cíli bude stát za to! O hladu a žízni určitě nebudete a my jsme si jisti, že sliny se vám budou sbíhat už teď po přečtení. 

🥤 Občerstvovačka s pramenitou vodou Rajec, stánek Cafe Reserva a čajů Leros.

🍺 Nebudou chybět výčepy s osvěžujícím lahodným mokem z Plzeňského Prazdroje :-) 

🍔 V rámci jídla se můžete celou trať těšit na dobroty od Ambiente - hamburger z Burger servisu a cronuty od Myšáka,

🌭Nebude chybět ani již tradiční Dog'n'Roll, Mek a Číz food truck a letos nově grilovaná kuřata.

🥞Novinkou pro letošní rok také jsou palačinky, Krafe u Kafe a Pekárna Kabát s ukázkou ruční výroby a možností si koupit, přímo na místě vytažené z pece, koláčky.💙 

PARTNERSKÉ STÁNKY

Nezapomeňte se stavit u stánků našich partnerů, kde budete moci něco vyhrát, spoustu věcí vyzkoušet, nechat si leccos změřit a hlavně užít si finišerskou atmosféru v té nejlepší společnosti :-) 

Moc se na Vás všechny těšíme ať už na start nebo do cíle! 

Celý tým Vltava Run a náš head of security Barney :-)