Aktivity v místě startu

Je to tady! Závod se blíží mílovými kroky a my pro Vás máme slíbené aktivity na startu.

Na co se můžete těšit v zázemí závodu na Zadově?

OSLAVUJEME! Máme tu přeci 10. ročník!

Hned u vstupu si nezapomeňte pořídit náš letošní spešl modrý svěží drink v neodolatelné a nerozbitné skleničce, který pro nás vymyslel Ondřej Štökl, šéfbarista z Ambiente.
#jednavyzvaspou­stazazitku
O hudbu na startu se postará auto SAURUS od RedBullu.

PREZENCE a TRACKER

Již tradičně probíhá v pátek před závodem, tedy 12. 5. od 16 do 21 hodin, prezence všech týmů. Letos nás najdete ještě lépe, budeme v krásném modrém na míru dělaném stanu od REDX :-)
Připravte si formulář “Prohlášení o účasti v závodě” podepsaný všemi členy týmu, který na místě odevzdáte. Formulář vám dorazil ve vašem startovním setu jak v CZ, tak v EN verzi. Najdete jej případně i v kapitánské sekci.
V sobotu se 15 minut před vaším plánovaným startem stavte u stánku s trackery, kde za zálohu 500 Kč (prosíme přesně jednu Němcovou!) dostanete kouzelnou krabičku, díky níž budete v naší VR appce vidět, kde kdo na trati je a kdy ho můžete očekávat na předávce. Vidět vás budou moci i kamarádi a rodina fandící z domova!

Hned vedle si vyzvedněte příděl pramenité vody Rajec a cold brew čaje LEROS.

STARTOVACÍ BRÁNA

Při páteční prezenci využijte unikátní příležitost a nechte se jako tým zvěčnit na startu – porovnat si to můžete s fotkou v cíli, schválně, na které fotce se budete cítit líp?

MERCH STAN

Vedle stánku s trackery již tradičně najdete náš MERCH stan s širokou nabídkou vltavaraňáckých předmětů. Stavte se a pořiďte si vzpomínku na 10. jubilejní ročník. Však víte, jak to chodí – vyberte si a my vám to ochotně směníme za hotovost. :)

VÝMĚNA TRIČEK

Pokud to půjde a bude z čeho brát, můžete si nechat vyměnit tričko, které je vám malé, velké nebo jinak nepadnoucí. Jedinou podmínkou je, že jste si neudělali personalizovaný potisk – ty měnit bohužel nebudeme. Pokud byste přece jen chtěli tričko vlastní a padnoucí, určitě budeme mít ve stánku s merchem nějaké na prodej – zastavte se!

ZEĎ HISTORIE

Wow, už jedna celá dekáda! Přijďte se podívat, jak jsme společně rostli a vyvíjeli se. Myslíme, že rozdíly budou vidět na první pohled. Přijďte se podívat, co se v jednotlivých letech událo. Najdete se z minulých ročníků? :-)

VZKAZOVNÍK

Co byste si chtěli přečíst v cíli? Něco motivačního, zábavného, emotivního? Napište si to a pošlete si vzkaz, fantazii se meze nekladou! :-)

BĚŽECKÉ VYBAVENÍ CRAFT

Pokud doma zapomenete kus oblečení či vybavení, žádnou paniku. CRAFT bude připraven! Trička, trenky, kalhoty, bundu a mnoho dalšího. Navíc si zde můžete vyzkoušet běžecké boty! A pokud zjistíte, že bez nich neuděláte už ani krok, přímo na stánku si je objednáte a za pár hodin, resp desítek hodin :-) na vás budou čekat v cíli.

Na stánku budou k zapůjčení i čelovky SILVA – kdo dřív přijde, ten dřív svítí.

CAFE RESERVA, ČAJE LEROS & 7Days

Co by to bylo za ráno bez životabudiče! Jistě oceníte stánek s čerstvou kvalitní kávou připravenou zkušenými baristy. Rádi vám nachystají i čaj LEROS nebo Dilmah, protože nápoj po ránu dělá den :-)

Ke kávě, čaji nebo jen tak si můžete vzít croissant 7DAYS a rozbalit to s pořádnou dávkou energie!

TOP4RUNNING

Ve stánku Top4Running najdete k vyzkoušení a zakoupení naši speciální Vltava Run x Craft kolekci a další merch. Hotovost si budete moct schovat na jiné příležitosti, tady vám bude stačit platební karta :-)

SOUTĚŽ S GELORENEM

Ve startovním setu se nachází kouzelný Geloren letáček pro každého běžce. Vypište na něj údaje a odneste na start do stánku. 20 šťastných vylosovaných vyhraje měsíční zásobu Gelorenu. A to vaše klouby jistojistě ocení!

SVIŤTE S EQUIRAY

Kdo bude mít zájem, nechť si zapůjčí svítící vestu, se kterou budete zářit při nočních úsecích. Viditelnost má na neskutečné 3 km! Česká technologie z Liberce už zachránila kejhák nejednomu běžci. Jestliže si lámete hlavu s bezpečností a chcete být vidět, můžeme s klidným svědomím říct, že vesta Equiray je bezpečnou ochranou pro pohyb v noci na silnici i mimo ni. Zde vyzvednete, v cíli vrátíte.

SVĚTELNÁ STARTOVACÍ RANVEJ

Světýlka, kdo by je neměl rád? V Electro World udělali vánoční objednávku už v květnu a vy se můžete těšit na blyštivý start. Slovenský NAY nás zase vybavil drobnými spotřebiči, takže celá produkce bude v radostném rozmaru i kdyby trakaře padaly nebo začalo mrznout :-)

NOCLEH NA PARKOVIŠTI

Pokud jste rádi v centru dění a ráno se nechcete nikam přesouvat, parkoviště na Zadově a louka pod ním jsou Vám k dispozici. POZOR! Platí zákaz spaní mezi auty. Nikdo nechceme, aby pro vás závod skončil dříve, než vůbec začal!

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ? MÁME!

V místě startu budou k dispozici WC a vybavené sprchy od našeho partnera Unilever – Radox, Rexona a další vymoženosti. Stačí vám pouze ručník.. a nějaký kus oblečení. :)

Těší se na Vás celý tým Vltava Run a náš head of security Barney :-)