Co vás čeká na trati?

Na co se můžete už teď těšit :-)

Závod se blíží a co nevidět se všichni opět po roce sejdeme na krásné Šumavě! Kromě báječných lidí na předávkách (kteří si pro vás určitě zase připraví spoustu dobrot :-) a celého týmu Vltava Run na vás bude čekat ještě spousta zajímavostí. Jaké majstrštyky jsme si pro vás s partnery přichystali?

Bezpečnost má zelenou

Kooperativa si toho pro Vás letos připravila opravdu hodně. V jejím bezpečnostním desateru se dozvíte rady a tipy, jak zvládnout závod ve zdraví a pohodě a navíc Vás na trati budou provázet i její typické hlášky upozorňující na nebezpečná místa. Ale to není vše! Těšit se můžete na zelený fotopoint! Nezapomeňte si udělat zastávku a nechat se zvěčnit u Štoly Josef. Náš Vltavaraňácky fotopoint na vás počká tentokrát v Černé v Pošumaví. Úsměv prosím! :)

Občerstvovačky

Na 5ti vybraných předávkách (Vyšší Brod, Rožmberk, Plešovice, Kamýk nad Vltavou a Květov) vás přivítá RAJEC s jejich pramenitou vodou, kterou si můžete načepovat do vlastní nádoby. Ale klidně můžete použít tu, co si nafasujete na startu. Pramenitá voda je základem hydratace během výkonu a navíc osvěžující vzpruha pro tělo i duši! Na vybraných místech budete mít možnost ochutnat i bylinkovou energii od LEROS.

Vitamíny na posilněnou

V Rožmberku u občerstvovací stanice Rajec najdete také tým EUC laboratoře, který vám dodá chybějící vitamíny a magnézko formou šumivých tablet. Budete si je hned moct dát, aby vás netrápily křeče a byli jste připraveni na další úseky!

Aplikace pro sledování

Chcete mít přehled o svých týmových parťácích nebo i soupeřích? Sledovat je budete moct v naší vymazlené nové Vltava Run aplikaci (již brzy ke stažení). Co se týče trasy, tak je celá nahraná na mapy.cz, abyste si ji mohli projít a případně stáhnout do svých sportovních hodinek nebo chytrých telefonů. Stačí zadat Vltava Run.

Disko předávka v Českých Budějovicích

Kandidát na TOP předávku letošního ročníku? Budějce! V Českých Budějovicích se můžete těšit na super disko – trisko předávku, kde se o zábavu postará SONY s jejich barevnou aparaturou a vytuněnými repráky. Některé taneční kreace před výběhem je dobré si natočit a to jedině se smartphonem Xperia 5, protože udržuje zaostření na rychle se pohybující objekty. Čekat na vás budou i Redbully pro lepší výdrž a průlet nočními úseky. Tak ať to sviští draci!

Hromadný nocleh

Pokud nebudete chtít nocovat pod širákem a radši byste nějaké opevněné útočiště, tak jako již tradičně se pro vás otevřou tělocvičny v Hluboké nad Vltavou, Týně nad Vltavou a Vraném nad Vltavou. Dodržujte prosím klid a hlavně kufry na kolečkách nechte v autě! Nejeden spící běžec vám bude vděčný!

Soutěž pro běžce

Craft vás bude bavit, nejen svým vybavením pro běh, na startu a v cíli, ale i na trase. Před Vyšším Brodem jim pomůžete se stěhováním tašek a jednu dostanete odměnou, v Solenici Crafťáci otevřou občerstvovačku a připraví fotopoint. Jsou to holt srdcaři, jako vy ;).

První pomoc na předávkách

Zdravotníci z Červeného kříže Vás budou jistit na trase, na každé předávce budou k dispozici plně vybavené lékárničky obsahující obvazy, náplasti, léky na alergii, chladící spreje na kotníky či, magnézium, rychlé cukry atd. Nově budou lékárničkami vybavené i servisní týmy, tak se nebojte si říct o pomoc, kdybyste je potkali na trase. Doufáme, že tuhle nabídku nebude muset využít nikdo z vás, ale znáte to – lepší je být připraven, než zaskočen!

A co WC na předávkách? Budou!

O tuhle lidskou potřebu se postará partner DEK, který umí materiálem a službami vybavit nejen kdejakou stavbu, ale pro nás je již nezbytným pomocníkem a prostorem pro úlevu. Na předávky nám přistaví záchody! Uff. :)

Hledej Pandu

Na třech vybraných předávkách na Vás bude čekat plyšová panda od WWF – nasdílejte svojí fotku společně s hashtagem #WWFCZ a můžete tohoto maskota vyhrát na památku!

Krásná trať

A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na krásnou přírodu, městečka a vísky, kterými vede trasa. To celé by nešlo bez pomoci místních partnerů, kteří dnem i nocí pomáhají na předávkách, aby závod běžel hladce. Velké díky putuje také k Povodí Vltavy a Lesům ČR za to, že si můžeme užívat přírodu v té nejryzejší podobě.

Protože je letos jubilejní desátý ročník, tak pro vás připravujeme spoustu novinek pro start i cíl – ale o tom příště :-) Těšíte se?

PS: Je něco co Vám na předávkách chybí? Dejte nám vědět – třeba se nám podaří to ještě vyřešit :-)