Extrémní svět Vltava Run

Závod, při kterém posouváte svoje hranice.

Běháte, cvičíte, trénujete a chcete mít přehled o tom, kolik kilometrů jste uběhli, jaké tempo držíte, zdali vám tepovka neskáče až ke korunám stromů a posunout své výkony na další úroveň? Máme pro vás tip – Apple Watch Ultra od iSTYLE. Proměňte pohyb v nezapomenutelný zážitek!

Trackujte si běh, silový trénink, jízdu na kole, plavání a mnohem více. Apple Watch Ultra se na této cestě stanou vaším parťákem a pozor – jsou tak vymakané, že vám mohou přirůst nejen k srdci, ale i k zápěstí. V čem spočívá jejich schopnost?

  1. 1. GPS senzor pro sledování trasy, rychlosti, tempa a vzdálenosti

  2. 2. Měří srdeční tep v reálném čase

  3. 3. Speciální senzor pro měření úrovně kyslíku v krvi

  4. 4. Voděodolný design pro použití při plavání a dalších vodních aktivitách

  5. 5. Dlouhá výdrž baterie

  6. 6. Široká nabídka tréninkových aplikací

  7. 7. Možnost telefonování a textování přímo z hodinek

  8. 8. Elegantní design, vhodný i pro běžné nošení

  9. 9. Integrují se s dalšími produkty Apple, jako jsou například iPhony a iPady – Kde své výkony můžete hravě analyzovat!

Ale to není ze světa Apple všechno! Vltava Run je závod, při kterém posouváte své hranice – ať už se jedná o nový osobní rekord na 10 km, zvládnutí nočního úseku či schopnost zaběhnout tři běhy za relativně krátkou dobu. Apple se proto rozhodl pro ULTRA výzvu – postaví tým, ve kterém jsou pouze dva závodníci. ELI 2 RUN se opět pokusí zdolat 360 km v běžném časovém limitu! Určitě jsou vám tyto tváře povědomé. Ale co se vlastně stalo minulý rok? Připomeňme si to:

“Zná to asi každý sportovec. Můžete trénovat, připravovat se, být odhodlaní až na půdu. Ale stačí pár nemocí v řadě nebo jen špatné rozpoložení v den závodu a veškeré síly jsou ty tam. To samé se stalo i našim běžcům z Eli 2 Run – Romanu Hvězdovi a Jiřímu Vaculíkovi, kteří se ve dvou pokoušeli uběhnout celých 360 km v pouhých dvou dnech. Když se ale začaly ozývat šlachy a kotníky, bylo jasné, že tohle není možné lámat přes koleno. Jirka závod ukončil v sobotu, Roman v neděli nad ránem.”

Pokoří letos ELI 2 RUN tuto vysokou metu? Uvidíme už za měsíc. Držte jim palce a pokud je na trati uvidíte, podpořte je! Dodá jim to energii, kterou budou potřebovat. :)