Kolika auty pojedete?

V neděli 31. března je poslední den pro doplnění týmových aut a zadání doručovací adresy, kam vám přijde startovní balíček.

Pravidla pro auta: pro svůj tým můžete využít maximálně tři pětimístná osobní auta o velikosti Škoda Octavia Combi, nebo dvě sedmi a vícemístná auta pro maximálně 9 lidí. Vyloučeny ze závodu jsou minibusy, autobusy a karavany. Naše doporučení je mít k dispozici dvě auta na přesun členů týmu mezi předávkovými místy - je to větší týmový zábava :-)

Adresa pro startovní balíček: Aby si k vám startovní balíček našel cestu, zvolte tu adresu, kde budete k zastižení kurýrem GLS (přes den). Nezapomeňte zadat telefonní číslo, aby se s vámi mohl spojit.

Faktura za personalizaci: Pokud chcete za personalizaci triček od nás vystavit fakturu, tak si také zažádejte do konce března v kapitánské sekci.

Abychom všechno zvládli včas zajistit, opravdu od vás potřebujeme dodržování temínů! Moc děkujeme :-) 

NÁŠ TIP: Ještě nevíte, čím pojedete? Můžete si půčit auto od CAR4WAY s 15% slevou na 7 místné vozy (VW Caddy a VW Touran) a nebo 10% slevou na 8 místné VW Caravelle na celý závodní víkend!

Pro uplatnění slevy napište na pujcovna@car4way.cz nebo volejte na 601 311 110. Vždy musíte uvést heslo VLTAVARUN! 

Můžete také využít služeb klasického carsharingu a auto si ulovit jen tak na ulici. Už teď mají všechny nové registrace na CAR4WAY po zadání kódu VLTAVA RUN 30 minut zdarma!

Bonus navíc! Všichni, co pojedou závod autem Car4Way, budou zařazeni do slosování o auto na víkend! :-)