Pomáhejte pohybem!

Pomozte dětem z dětských domovů k novým společným zážitkům!

Pohyb není samozřejmost, ale privilegium. Díky němu se cítíme naživu, plníme si sny nebo překonáváme sami sebe. Co je ale nejlepší? Že jeho prostřednictvím můžeme pomoci někomu dalšímu!

14 statečných

Tohle je příběh, který si zaslouží vaši pozornost. V rámci Vltava Run 2023 se na start postaví štafeta z dětských domovů Chrudim, Horšovský Týn, Hamr na Jezeře a Liběchov. Celkem 14 dětí, které přijaly výzvu 360 kilometrů a chtějí trasu pokořit během dvou dnů. O celou výpravu se bude starat Tomáš Slavata za Atletiku Tábor spolu s vychovateli z těchto dětských domovů.

Ve spolupráce je síla

Cílem je dát dětem silný sportovní zážitek a ukázat jim, že ve spolupráci je síla. Protože aby se do cíle dostaly jako tým, budou muset překonat překážky a nevzdávat se. Odměnou jim bude společná radost a zkušenost, o kterou se mohou opřít v budoucnu a třeba jim dodá sílu na překážky v běžném životě.

Dlouhodobá práce ve sportovním odvětví a osobní zkušenosti Tomáše Slavaty z nelehkého prostředí zajistí potřebnou motivaci a kompletní realizaci tohoto projektu, který podpoří dětské domovy a jejich děti po sportovní stránce. Tomáš bude za Atletiku Tábor hlavou i srdcem celé akce.

Pár kroků pro člověka, velký skok pro dobrou věc

Jak pomáhat pohybem? K cestě za dobrem stačí pár jednoduchých kroků:

  1. Stáhněte si aplikaci EEP Pomáhej pohybem, a to v obchodě Google Play nebo na App Store. Aplikace je zcela zdarma!

  2. Aplikace při sportu zaznamenává váš pohyb (např. chůze, běh, jízda na kole, lyžování, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím pásu) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti vám také generuje body.

  3. Tyto body můžete sbírat i v době před závodem.

  4. V den konání Vltava Run pak stačí získané body nahrát na konto našeho společného projektu.

Zážitky utváří naše životy a u dětí to platí dvojnásob!

Jako odměnu za jejich odvahu pro každý DD zajistíme z nadačního příspěvku sportovní vybavení na jejich volnočasové aktivity např.: kola, helmy, běžecké boty, běžecké oblečení, stany karimatky, spacáky, sportovní bundy, ponožky, termo trika, elastické tepláky, blikačky na kolo, fotbalové vybavení, kopačky.

Každý úspěch je posune dál. Děkujeme!