Špičkové vybavení Švédské kvality

Švédská značka Haglöfs se zrodila před více než 100 lety v lůně drsné severské přírody.

Minimalistická kolekce L.I.M (less is more) posouvá hranice technického oblečení a nabízí vám prvotřídní kvalitu. Jaké kousky by neměly chybět ve vašem šatníku?

Inspirováno severskou divočinou

Vybavení značky Haglöfs bylo vyvinuto k tomu, aby obstálo v drsném klimatu a prostředí Skandinávie a ochránilo lidské tělo před extrémy počasí. Ve Švédsku je totiž pobyt venku za každého počasí součástí kultury a každodenního života.

Jak příběh Haglöfs začal?

Když si truhlář a vizionář Wiktor Haglöf v roce 1914 splnil sen vyrobit batoh, do kterého by se vešlo nářadí a vydržel by cestování za prací bez ohledu na počasí, začal se psát příběh nové značky outdoorového vybavení. Stejně jako jeho pohání i dnes výrobu značky odhodlání vyvíjet vybavení, které podpoří kohokoli a kdekoli v jeho vlastním outdoorovém dobrodružství.

Staňte se outsiderem!

V Haglöfs jsou od přírody Outsideři. Tvoří mimo hranice, přemýšlí mimo rámec a žijí mimo své komfortní zóny. Věří, že každý může zažít přírodu, a dělají vše, co je v jejich silách, aby zajistili její dlouhou životnost. Jak?

  • Jsou klimaticky neutrální od roku 2020.

  • Na Black Friday zavírají všechny brandové prodejny.

  • Jejich produkty jsou univerzální, mají jednoduchý design a dlouhou životnost.

V létě se chodí na túry, jezdí na kole, běhá, leze, v zimě zase hodně lidí preferuje lyže. Ale většina roku je mezitím. Takové počasí vyžaduje všestrannost, prodyšnost a lehkost, ale zároveň vás musí udržet v teple.

Nejprodávanější kolekce L.I.M

Kolekce Haglöfs L.I.M (less is more) už téměř dvě dekády posouvá limity technického vybavení pro veškeré aktivity v přírodě. Neustále snižuje hmotnost a zlepšuje výkon produktů. Méně detailů, menší hmotnost, menší objem – díky tomu budete lehčí, rychlejší a silnější. Mrkněte na tři TOP produkty:

L.I.M Aplha vest: Pokud plánujete dynamické aktivity v chladném počasí, je tato vesta to pravé!
L.I.M Mimic Hood bunda nebo vesta: Zateplovací bunda, která využívá skvělé funkční vlastnosti nové Mimic technologie.
L.I.M Down Hood bunda: Ideální pro aktivity s vysokým tempem v rychle se měnících povětrnostních podmínkách.

Objevte značku Haglöfs, jejich filozofii a zjistěte na vlastní kůži, že toto není pouze vybavení, ale životní styl!