STARTOVNÍ BALÍČEK 2023

Na vědomí se dává, že jsme začali rozesílat startovní set, který je opravdu nabitý!

Najdete v něm klasiky, jako jsou startovní čísla či trička, ale také mnoho dárečků a vychytávek od našich partnerů. Na co se můžete těšit?

TIŠTĚNÉ PROPOZICE DO KAŽDÉHO AUTA
Obsahují popisy tras včetně reliéfu, povrchu a QR kódů pro běžce i pro auto. Všechny důležité informace o celé trase hned po ruce!

STARTOVNÍ ČÍSLA
Připomínáme, abyste si je rozdali podle poslední rotace (rozřazení na úseky 25. – 36.) s tím, že poslední úsek má modré číslo s čipem!

ROČNÍKOVÁ CRAFT TRIČKA
Krásná, veselá, nepřehlédnutelná. To jsou základní vlastnosti letošních triček. Dostanete ty velikosti, co jste si zadali. Kdyby se náhodou stalo, že by vám tričko nebylo a chtěli byste jinou velikost, tak se za námi stavte při prezenci, třeba se nám povede ho vyměnit za padnoucí :-) Upozorňujeme, že toto se netýká těch, kteří mají personalizovaný potisk, tam bohužel výměna není možná.

ID PÁSKY
Nezapomeňte vyplnit všechny potřebné údaje. Samozřejmě, že se Vám nic nestane, protože jste připraveni, ale náhoda je blbec – my budeme nejradši, když užitečné nebudou, ale vy je použijte vždy!

PARKOVACÍ KARTY
Ty si pečlive schovejte, ale zase ne tak pečlivě, abyste je našli, až se budete prokazovat. Bez nich totiž nebudete vpuštěni na parkování u předávek a hlavně v cíli!

SAMOLEPKA VLTAVA RUN
Každé auto bude označkováno velkou vltavaraňáckou samolepkou – ať víme, kdo k nám patří a můžeme si cestou mávat!

ODPADKOVÝ PYTEL
Na každé auto připadnou dva pytle na odpadky – ať po nás zůstane nic než stopy, protože
my se chováme zodpovědně!

ODMĚŇ SE
Fidorka kakaová mléčná, Oreo, TUC mini original, BeBe Dobré ráno Naměkko čokoláda a Choco Mini stars se už teď třesou, až si na nich cestou skřupnete.

VOŇAVÉ OSVĚŽENÍ
Co nejeden v autě ocení! Náš partner
UNILEVER věnuje vám, běžcům, deodoranty a sprchové gely, aby ta cesta autem byla snesitelnější. A aby toho nebylo málo, tak i vazelínu, která se hodí, no, zkrátka na všechno. :-)

GELOREN KLOUBNÍ VÝŽIVA
Klouby dostávají při běhu dost zabrat, proto je potřeba je vyživovat. O to se postará kvalitní kloubní výživa
GELOREN, která je vyrobena v Česku a – na kloubní výživu – skvěle chutná! Navíc dostanete hrací leták, který můžete přinést na start a vyhrát měsíční zásobu kloubní výživy.

MASKA NA OČI A ŠPUNTY PRO KLIDNÝ SPÁNEK
Náš partner
MEMODO se sice zabývá solárními panely, ale ví, že ne vždy je sluneční svit žádoucí. Proto v balíčku každý najde masku na oči a špunty do uší pro klidný a ničím nerušený spánek (na bezpečném místě, samozřejmě!).

ZÁBAVA NA CESTY
Sbalená do krabičky! O zábavu na přejezdech a ve volných chvíli se postará náš partner
JRD, který je lídrem na trhu s výstavbou pasivních bytových domů se zdravým vnitřním prostředím. Jejich cílem je, aby lidi nejen zdravě bydleli, ale také zdravě žili. Zkrátka, zdravý životní styl patří mezi jejich základní stavební kameny. A do něj spadá také socializace a zábava! Pro posílení vnitřního prostředí každého auta proto posílají kostky a karty v praktickém balení.

POZVÁNKA NA PIVO
Co by to bylo za oslavu bez lahodného moku a nějaké dobroty! Přijďte oslavit šťastný doběh
Ke Kalendům od Ambiente.

KOOPERATIVA
Pro ještě větší bezpečnost dodá náš bezpečnostní parťák
Kooperativa reflexní páska na ruku.

Pokud vám něco z uvedeného chybí, napište na kralova@vltavarun.cz a obratem vyřešíme!