Víte, čím pojedete?

Pozor, pozor kapitáni, další důležitý termín je tu!

V pátek 31. března je poslední den pro doplnění týmových aut a zadání doručovací adresy, kam vám přijde startovní balíček.

Pravidla pro auta: Aby to v okolí Vltavy nevypadalo jak na sjezdu, tak můžete pro svůj tým využít maximálně tři pětimístná osobní auta o velikosti Škoda Octavia Combi, nebo dvě sedmi a vícemístná auta pro maximálně 9 lidí. Vyloučeny ze závodu jsou minibusy, autobusy a karavany. Naše doporučení je mít k dispozici dvě auta na přesun členů týmu mezi předávkovými místy – a navíc je to větší týmový zábava :-)

Adresa pro startovní balíček: Aby si k vám startovní balíček našel cestu, zvolte tu adresu, kde budete k zastižení kurýrem GLS (přes den). Nezapomeňte zadat telefonní číslo, aby se s vámi mohl spojit.

Předem děkujeme za dodržení termínů a uvedení všech informací. Vězte, že nám tím velmi zpříjemníte nejen nadcházející víkend, což moc oceníme! :)

NÁŠ TIP: Nemáte ještě auto?

S naším partnerem CAR4WAY je logistika a přejezdy na předávky hračka! Abyste mohli fičet jako my, tak si pro vás CAR4WAY připravil zapůjčení auta s 10% slevou!

Rezervaci se slevou můžete provést již nyní, v nabídce jsou například i vozy VW Caravelle nebo sedmimístný VW Caddy. Pro uplatnění slevy je potřeba do emailové poptávky na pujcovna@car4way.cz napsat kód VLTAVA RUN.

Další informace a vzorovou kalkulaci najdete zde.

Můžete také využít služeb klasického Carsharingu a auto si ulovit na ulici později. Už teď mají všechny nové registrace na CAR4WAY po zadání kódu VLTAVA RUN 30 minut zdarma!

Sharing is caring aneb Neváhejte a sdílejte! ?
#car4way #sharingiscaring #carsharing