VLTAVA RUN ČTYŘKA

Pro letošní rok jsme připravili novinku pro ty, co se nedostali do hlavního závodu a moc chtěli běžet - VLTAVA RUN ČTYŘKA!

Koncentrovaná Vltava v malém formátu! Tým 4 běžců, 4 úseky zdolané po dvojicích se zachováním pravidla střídání. Běžíme 12. 5. 2024 dopoledne z Rabyně do Braníku. Limitovaná edice pro 50 týmů. Kdo se přidá?

Čtyři úseky - ve čtyřech - za čtyři! 

Vltava Run v novém, koncetrovaném formátu na nedělní dopoledne. Vybíháme v ranních hodinách z Rabyně, do Braníku se dostanete kolem poledne. 

Závod poběžíte ve dvou, takže každý z vás poběží dva úseky. Oba musíte proběhnout přes předávku a předat dalším dvěma z vašeho týmu! Počítá se čas toho pomalejšího z dvojice. Povoleno je jedno auto, tak si předáte i klíče od auta ;-)

Tedy, doběhnete a ve dvou se přesunete na další předávku, kde zase předáte druhým dvěma - a tak dále až do konce. Poslední rovinku už si samozřejmě dáte všichni společně!

Čtyřka nebude žádný čajíček! Tři úseky se poběží po klasické trase, ale poslední část bude speciálně trailová pro ještě větší zážitek z běhu - nebudete za sebou mít 32 úseků jako běžci klasického Vltava Run, tak dostanete pořádně do těla! Ale bude to krásný :-) 

Startovné 4.000 Kč (vč. DPH).

V rámci startovného dostanete servis, na který jste od nás už léta zvyklí, funkční triko a samozřejmě medaili v cíli. A užijete si finišerskou atmosféru s Vltavou po boku!

Více informací najdete na www.vltavarunctyrka.cz

Registrace na Vltava Run ČTYŘKU bude 22. 2. 2024 v 11 hodin.