Vyberte si funkční prádlo se značkou Craft

Oblečení na míru vašim aktivitám? Máme!

Funkční prádlo má své čestné místo v šatníku každého běžce a běžkyně. Není se čemu divit, nabízí hned několik benefitů - rychle schne, odvádí přebytečný pot, je prodyšné, příjemné na pokožce a umožňuje svobodu pohybu. Ale pozor – neexistuje něco, jako univerzální funkční prádlo. Jak tedy vybrat to správné? Náš partner Craft pro vás připravil jednoduchý přehled. Základní dělení zní následovně:

Prádlo pro intenzivní pohyb
Prádlo do chladného počasí
Prádlo z ovčí vlny merino

Funkční prádlo z každé kategorie se liší zejména svou hřejivostí, materiálem, střihem a intenzitou pohybu, pro kterou je určeno. Ač obecně platí, že nelze vyhovět všem, v tomto případě si troufáme říci, že Craft je výjimka, která potvrzuje pravidlo!

Funkční prádlo pro intenzivní pohyb

Při intenzivní zátěži, kam nesporně patří také běhání, hraje velkou roli venkovní teplota. Proto Craft vyvinul několik kolekcí, se kterými se můžete věnovat své oblíbené aktivitě bez ohledu na to, zda venku mrzne, nebo svítí sluneční paprsky.

Funkční prádlo do chladného počasí

Na zimní aktivity potřebujete oblečení, které vás udrží v teple, odvede pot, ale zároveň se v něm nezapaříte. Není nic horšího, než studený pot tekoucí po zádech. To v Craftu moc dobře vědí a proto vám i v těchto podmínkách záda naopak kryjí – tepelným komfortem a maximální funkčností.

Funkční prádlo z ovčí vlny merino

Jemná vlna populární nejen v běžeckém světě, ale také u milovníků turistiky, cyklistiky a dalších aktivit. Oprávněně! Přírodní materiál v kombinaci s umělými směsmi vás zahřeje, je antibakteriální a absorbuje pachy a pot. Z jejich benefitů vytěžíte maximum zejména v mrazivém počasí a díky její jemnosti se při pohybu budete cítit jako v bavlnce.

Prozkoumejte kompletní selektor funkčního prádla značky Craft.

Zazařte s čelovkou Silva

Nejvyšší čas povolat do akce čelovku, protože tma a zima dorazily ve velkém stylu. Čelovky značky Silva jsou lehké, mají daleký dosvit a dlouhou výdrž baterie. Kromě zimy ji využijete také na nočních úsecích Vltava Run! Vidět a být vidět, to je to, oč tu běží.