Co vás čeká v cíli?

Bohatý program na startu už znáte a určitě si užijete i cíl!

Přeci jen na 10. jubilejní ročník to ani jinak nejde ?

Pojďte se podívat, na co se můžete těšit.

CÍLOVÁ ROVINKA

Byla by škoda, kdybyste si jako tým neužili společné protnutí cílové pásky! Záverečných 100 m si doběhnete společně jako jeden tým s medailemi na krku – vyzvedněte si je po seběhu z cyklostezsky za železničním mostem před cílovou rovinkou. Hned po vašem doběhu vás zvěčníme na cílové fotografii pod bránou. Nezdržujte se ale v prostoru brány příliš dlouho, ať stejný servis můžeme dopřát všem týmům :-)

FOCENÍ, FOCENÍ A.. FOCENÍ!

Fotek na památku není nikdy dost, proto bude v cíli umístěno ještě několik dalších fotopointů – zastavte se v každém, protože budou stát za to! Kam pro fotky zamířit?

  • Na pódium za SONY: Až po doběhu rozdýcháte cílovou euforii, skočte si jako celý tým na pódium a nechte se vyfotit na památku. Již tradičně vás vyfotí fotograf SONY s jeho nabušeným foťákem Alpha 6400. Co tento krasavec umí a jak krásně budete díky němu vypadat, najdete ZDE – ať už jste zpocení, nebo máte ubulený obličej od slz štěstí, tenhle foťák to zmákne ??

  • Na molo za Povodí Vltavy: To nám letos přistaví super molo přímo na vodu, kde se budete moci vyfotit dle libosti s písmeny Vltava run přímo uprostřed Vltavy – no řekněte, umíte si představit ikoničtější týmovou fotku?

NEZAPOMEŇTE NA PRODUKCI

Hned po doběhu se nezapomeňte zastavit ve stánku produkce, kde nám vrátíte karabinu s číslem z medailí a tracker. Za vrácenou zálohu 500 Kč můžete směle pokračovat do stánku s Vltava Run merchem a dokoupit si něco z Vltava Run kolekce nebo náhradní tričko :-)

RETRO WALL & ZEĎ VZKAZŮ

Co si na startu napíšete, to si v cíli přečtete! Je to to, co si chcete přečíst? ? Pokud jste nestihli na startu, projděte si, jak čel čas s námi, s vámi, jak jsme společně rostli a co všechno se během té jedné dekády událo!

PRVNÍ POMOC

Pevně věříme, že ta tam bude úplně zbytečně – ale pro všechny případy tam musí mít své místo! Protože kdo je připraven, není překvapen. No, však vy už to znáte. :)

EQUIRAY

Na stánku Equiray nezapomeňte vrátit zapůjčené vesty tak, jak jste si je na startu nafasovali :-)

FOODCOURT

Letos to v cíli bude stát za to! O hladu a žízni určitě nebudete a my jsme si jisti, že sliny se vám budou sbíhat už teď po přečtení.

  • Občerstvovačka s pramenitou vodou Rajec, stánek Cafe Reserva a čajů Leros.

  • Nebudou chybět výčepy s osvěžujícím lahodným mokem z Plzeňského Prazdroje :-)

  • V rámci jídla se můžete celou trať těšit na dobroty od Ambiente – hamburger z bufetu, polévku nebo trhaný sendvič od Kalendů a pokud budete mít spíše mlsný jazýček, pak nesmíte vynechat stánek od Myšáka s jejich cronuty a dokonalou zmrzlinu! ?

  • No a nebude chybět ani již tradiční Dog'n'Roll, Mek a Číz food truck a Prague Jerk Station.

  • A domů si budete moct koupit skvělé pečivo z Řemeslné pekárny Jindřichov.

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

Vyhlašovat budeme jako již tradičně 3 kategorie: smíšené týmy 9–12, 6–9 a ženské týmy. Ve všech kategoriích budou vyhlášena první tři místa, tak si určitě počkejte! Vyhlášení je v plánu zhruba v 18 hodin, záleží na tom, kdy nám ocenění doběhnou do cíle. ?

HUDEBNÍ OPOJENÍ

V cíli nebude chybět DJ od Red Bull a naši dva sympatičtí moderátoři – Markéta Ježková a Petr Slíva. Zbydou-li vám síly, můžete si zatancovat po úspěšném víkendu!

VIRTUÁLNÍ REALITA

Čekání na vyhlášení vítězů si můžete zpříjemnit na stánku WWF, kde se ponoříte do hlubin virtuální reality, nebo se dozvíte, jak můžete pomoci Vltavě, aby byla pořád tak krásná a měla spoustu přírodního bohatství.

A CO VAŠE KLOUBY?

Již tradičně se můžete stavit na stánku našeho partnera Geloren a nafasovat si zásobu kloubní výživy. Po tom víkendovém zápřahu to jistě přijde více než vhod. :-)

CHILL OUT

Zastavte se na stáncích našich partnerů, kteří si pro vás připravili do cíle zajímavé aktivity, které vám nejen zkrátí čas čekání na vyhlášení výsledků ?

  • SONY představí nejnovější produkty, které si budete moci vlastnoručně ošahat

  • CRAFT produkty si vyzkoušíte na vlastní kůži a připadně můžete dokoupit, co jste cestou zjistili, že vám chybí

  • MEMODO představí solární panely a pokud se správně trefíte, můžete vyhrát drobné ceny.

ZJISTĚTE, JAK JE NA TOM VAŠE TĚLO

EUC Laboratoře pro vás budou mít v cíli přístroj InBody. Chcete vědět, jaké máte v těle množství svalů, vody, procento tuku či poměr minerálních látek? Zastavte se v jejich chill zóně a zjistěte si zdarma kompletní analýzu vašeho těla.

ČESKÁ VODA

V cíli budeme mít letos novinku – přistavenou cisternu s vodou! Běžte se svlažit a dopřát zaslouženou relaxaci každé části vašeho těla. Ach! ? A aby toho nebylo málo, tak si stejné potěšení můžete užít i na předávce Nová Rabyně.

BĚŽECKÁ SPECIÁLKA TOP4RUNNING

Jak na startu, tak v cíli na vás bude čekat stánek Top4Running s běžeckými vychytávkami a Vltava Run merchem – co si na startu koupíš, můžeš v cíli vyzvednout :-) Udělejte si radost kvalitním vybavením!

Pokud byste náhodou vy nebo někdo z vašich blízkých prostor cíle nemohli najít, tak Mapy.cz mají konec trati pečlivě označený online a pro jistotu nám ho vyznačí i velkým plastickým bodem na místě ?

Letos jste nám teda docela zamotali hlavu, protože si časově moc nevěříte a vypadá to, že proběhnout cílem někteří hodláte až v pondělí nad ránem. My ale věříme, že to uspíšíte a potkáme se všichni v neděli mezi 12 – 22 hodinou na louce u Hamru, abychom mohli společně završit to naše desetileté jubileum. S úsměvem, skvělou náladou a novými zážitky! ?

Moc se na Vás všechny těšíme!